هیتر گاز مایع

هیتر 845 گازمایع شرکت انرژی در راستای تقاضای بازار برای تولید هیتر مناسب برای مکان هایی که به گاز شهری دسترسی نداشته ولی نیاز به وسیله گرمایشی که بتواند در مدت زمان کوتاه و با هزینه کمتر نسبت به سایر وسایل گرمایش محیط را گرم کند تهیه و تولید شده است.

هیتر 845 گازمایع مناسب برای فضا های صنعتی ، کارگاهی ، رستوران ، بانک ها و مساجد و حسینیه ها مخصوصا منازل و ویلا های مسکونی می باشد.این هیتر با تولید 45000 کیلوکالری گرما توانایی گرمایش حداکثر 900 مترمکعب فضا را دارد.فن استفاده شده در مدل ایرانی از شرکت دمنده می باشد.هیتر 845 انرژی با سوخت گاز مایع در هر ساعت 3.2 کیلوگرم گاز مایع در حداکثر ظرفیت خود مصرف می کند که در صورت استفاده از ترموستات محیطی  می توان در مصرف سوخت نیز صرفه جویی کرد.

مشعل اتمسفریک هیتر 845  گاز مایع با مخلوط گازوهوا با نسبت مناسب همواره شعله آبی تولید کرده که به دلیل استفاده از پوشش نسوز تا دمای 550 درجه سانتی گراد مقاومت گرمایی دارد.هیتر های انرژی به صورت کلی دارای سیستم های ایمنی جهت استفاده می باشد.

از دیگر ویژگی هیتر انرژی استفاده از ترموستات دیجیتال محیطی می باشد به این صورت که با تنظیم دمای دلخواه دستگاه شروع به کارکرده و پس از رسیدن به دمای تنظیم شده به صورت خودکار خاموش شده و در صورت نیاز دوباره به صورت اتوماتیک روشن می شود که این امر آسایش را برای مصرف کننده به ارمغان می آورد.

یکی دیگر از مشکلات هیتر های قدیمی روشن شدن فن قبل از رسیدن به گرمای مناسب می باشد که این مشکل در هیتر های انرژی و مدل 618 و 825 رفع شده است به این صورت که مشعل دستگاه روشن شده و پس از رسیدن دمای مبدل حرارتی به حد مجاز فن دستگاه روشن شده و هوای محیط را گرم می کند.

برخی از دیگر مزیت های هیتر انرژی

تخليه اجباري ومطمئن محصولات احتراق از دودكش با اگزاست فن

كنترل جريان گاز با شيربرقي تمام اتوماتيك از توليد كننده معتبر اروپايي

مجهز به سنسوردماي حدي وعدم افزايش دماي مبدل حرارتي

نظارت برعدم برگشت شعله با سنسور حرارتي نوع جدید مشعل با راندمان بالا (shot-In)

اطمينان از باز بودن مسير مبدل حرارتی و دودکش با جریان هوا قبل و بعد از روشن شدن مشعل (جریان هوای پیش تخلیه و پس تخلیه)

گرمايش سريع با استفاده از پرتابه و گردش مناسب هوا بوسیله فن آکسیال

اشتعال اتوماتيك با استفاده از برد الكترونيك يون جرقه زن خودكار

صداي كاركرد كم با فن كم صدا و مشعل shot-In

قابليت تنظيم پره هاي تنظيم هوادهي

راندمان حرارتي 81 ٪

افزايش سطح حرارتي با استفاده از مبدل حرارتي لوله اي (Tubular)

دوام بالا وكاهش خوردگي با استفاده از آلومينايز استيل ( steel Aluminized ) درمبدل حرارتي

بازده احتراق بالا با استفاده از مشعل هاي جديد shot-In براي هر مبدل حرارتي

تنظيم هواي اضافي (air Excess )براي احتراق با اگزاست فن